Strona główna | O nas | Cennik | Aktualności | Kontakt | Praca

Częste problemy:

Blizny
Cellulit
Nadpotliwość
Owłosienie
Przebarwienia
Rozstępy
Rozszerzone naczynka
Rumień
Sucha skóra
Tatuaż
Tłusta skóra
Trądzik
Trądzik różowaty
Usta
Włókniaki
Wrastający paznokieć
Wypadanie włosów
Zmarszczki
Znamiona

Cellulit

Cellulit to problem pojawiający prawie u wszystkich kobiet. Są to nierówności na powierzchni skóry nóg, bioder, pośladków czyli tzw. "skórka pomarańczowa". Pojawia się w wyniku odkładania się komórek tłuszczowych i pogorszenia drenażu podskórnej tkanki tłuszczowej.

Wyróżnia się 4 stopnie cellulitu, które można leczyć, ale pamiętać trzeba , iż wcześniejsze stadium tym lepsze efekty. Na powstawanie cellulitu wpływ mają uwarunkowania genetyczne, hormonalne (jak ciąża, okres dojrzewania i menopauzy, antykoncepcja hormonalna), tryb życia (dieta, ruch, papierosy, stres, wysokie obcasy).

Proponowane zabiegi:

Ponadto proponujemy państwu specjalnie opracowany medyczny program leczenia cellulitu. Bez wątpienia najlepsze rezultaty w leczeniu cellulitu uzyskuje się stosując skojarzone leczenie z zastosowaniem mezoterapii, ultradźwięków, laseroterapii i body wrappingu.

Podczas pierwszej wizyty ustalane są najodpowiedniejsze postępowanie, zabiegi, dieta i postępowanie pielęgnacyjne stosowane w domu. Tak indywidualnie dobrany pakiet daje fenomenalne wyniki. Zabiegi poprawiają mikrokrążenie, przyspieszają lipolizę, ujędrniają i wygładzają skórę, usuwają defekt "pomarańczowej skórki". Zabiegi jednocześnie wpływają bardzo korzystnie na rozstępy powodując ich zmniejszenie i wygładzenie.

Poniższe zdjęcia pokazują efekty zastosowanego programu. Kuracja trwała 3 miesiące i wymagała 7 wizyt w gabinecie

cellulit cellulit


W naszym gabinecie kosmetycznym proponujemy również zabieg wyszczuplający i redukujący cellulit z retinolem i borowiną.