Strona główna | O nas | Cennik | Aktualności | Kontakt | Praca

Częste problemy:

Blizny
Cellulit
Nadpotliwość
Owłosienie
Przebarwienia
Rozstępy
Rozszerzone naczynka
Rumień
Sucha skóra
Tatuaż
Tłusta skóra
Trądzik
Trądzik różowaty
Usta
Włókniaki
Wrastający paznokieć
Wypadanie włosów
Zmarszczki
Znamiona
makijaż permanentny

Makijaż permanentny Long-Time-Liner®

Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika do głębszych warstw naskórka przy pomocy aparatu igłowego z jedną lub wieloma igłami. Zabieg wykonuje się po zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Makijaż permanentny koryguje słabe, nieregularne brwi, podkreśla oczy - kreski na powiekach górnej i dolnej, zaznacza kontur ust, może je delikatnie powiększyć i wzmocnić ich barwę. Dodatkowo zabieg ten może tuszować blizny w brwiach lub na ustach.

Przebieg wykonania makijażu permanentnego można przedstawić następująco:

1. rozmowa, podczas której ustala i zatwierdza się kolor oraz kształt optymalny dla danego typu urody. Aby wykluczyć wszelkie ryzyko, przed każdym zabiegiem wykonywany jest test na alergię.

2. naniesienie na skórę preparatu znieczulającego, który zaczyna działać w ciągu 5 minut (możliwe jest również znieczulenie iniekcyjne). Następnie delikatnie igłą jest rysowany kontur i ostrożnie otwierana górna warstwa skóry. W międzyczasie dalej skóra jest znieczulana i rysowane są kontury. Aby były one czyste i bez zarzutu. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne.

3. Za pomocą delikatnych igieł do skóry wprowadzane są pigmenty. Wprowadzanie pigmentu - na brwiach malujemy delikatne włoski, rzęsy koloryzujemy tuż u nasady, a kontur ust lekko lub całkowicie cieniujemy.

4. po wykonaniu makijażu permanentnego nakładamy uspokajające i relaksujące kompresy.

5. bezpośrednio po zabiegu kolor jest ciemniejszy i ulega stopniowemu rozjaśnieniu, dlatego po ok. trzech tygodniach gdy kolor jest już ostatecznie ustabilizowany oraz są widoczne ewentualne niedociągnięcia wykonywana jest korekta kończąca zabieg.

Używane farby i igły oraz urządzenia są zgodne z wymogami higieny i najwyższymi standardami. Wieloletnie testy produktów ze względu na ich przydatność dają dobre wyniki.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry 2 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek. Wygląd w mgnieniu oka wpływa na poprawę samopoczucia.

Istnieje również możliwość wykonania tatuażu, którego trwałość będzie analogiczna - 2 do 5 lat (akurat zdąży się znudzić, lub miłość przeminąć).

Korzyści:

Kiedy się budzisz makijaż jest już gotowy. Podczas sportu, pływania, płaczu makijaż nie rozpływa się. Perfekcyjne usta również podczas całowania i jedzenia. Usunięcie optycznych problemów na twarzy i ciele.

Wady:

- Zabieg jest kosztowny.
- Gojenie trwa do trzech tygodni po zabiegu.


Podsumowując, makijaż permanentny jest rozwiązaniem:

- dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo;
- dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż;
- dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, maja problemy z wykonaniem makijażu;
- dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami, małymi oczami, z bladymi ustami lub ustami o nieregularnym kształcie, z rzadkimi rzęsami;
- dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody;
- dla wszystkich osób uczulonych na kosmetyki kolorowe.


Przykłady makijażu permanentnego

makijaż permanentny makijaż permanentny

makijaż permanentny makijaż permanentny

makijaż permanentny makijaż permanentny