Strona główna | O nas | Cennik | Aktualności | Kontakt | Praca

Częste problemy:

Blizny
Cellulit
Nadpotliwość
Owłosienie
Przebarwienia
Rozstępy
Rozszerzone naczynka
Rumień
Sucha skóra
Tatuaż
Tłusta skóra
Trądzik
Trądzik różowaty
Usta
Włókniaki
Wrastający paznokieć
Wypadanie włosów
Zmarszczki
Znamiona

Mezolift - odmładzający koktajl na twarz i nie tylko....

Mesolift - jest to jeden z zabiegów mezoterapii proponowanych na twarz odżywiający i wygładzający zmarszczki. Polega na ostrzyknięciu przede wszystkim szyi i dolnej części twarzy, dla poprawienia owalu twarzy odpowiednio dobranym przez lekarza koktajlem. W jego skład wchodzi m.in. kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, kwas polimlekowy, o działaniu silnie regenerującym i zagęszczającym zwiotczałą skórę twarzy. Także witaminy, oligoelementy, aminokwasy. Koktajl ten w sposób widoczny i szybki regeneruje skórę twarzy poprawiając jej elastyczność, jędrność.

Zabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu kremem Emlą , a następnie cienką igiełką podaje się wcześniej przygotowany koktajl dokładnie ostrzykując wybrane okolice. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania pełnego długotrwałego efektu zabieg powinno się wykonać ok. 4 razy w odstępach 1 miesiąca. Po 6 miesiącach następuje kontrola i ewentualne powtórzenie zabiegu. Aby efekty utrzymać i w pewnym sensie zatrzymać czas dobrze jest kontynuować terapię wykonując 1 zabieg co pół roku. Po zabiegu wykonuje się masaż , aby równomiernie rozprowadzić podane preparaty. Mogą pojawić drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują po kilku dniach.

Efekty mesoliftu pozwalają nie tylko na odżywienie skóry, jej odmłodzenie, ale także odsuwają na długi czas ewentualność liftingu chirurgicznego.

Specjalną postacią zabiegu mesoliftu jest ostrzyknięcie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni preparatem kwasu hialuronowego, który podany specjalną techniką do wierzchnich warstw skóry właściwej poprawia uwodnienie, zwiększa elastyczność oraz likwiduje wszelkie drobne zmarszczki przez dobre nawodnienie skóry. Zabieg można wykonać bez znieczulenia, bezpośrednio po zabiegu może być niewielkie zaczerwienie, ślady ukłuć lub pojedyncze drobne siniaczki, można wykonać makijaż. Zabiegi w zależności od stanu skóry wykonuje się 3-4 co 2 tygodnie, następnie 3 co miesiąc i dla utrzymania efektu zabieg przypominający co 3-6 miesięcy.